Plaats Naam Website of E-mail Telefoonnummer
WAALWIJK
Burg. Smeelelaan 65
5144 AR
Reiki-Talk Master
Floor Geenen
floor@gaia-abc.com

www.gaia-abc.com

06-20384698
Amersfoort Johan Timmermans johan.timmermans@home.nl 06-53442392
Amersfoort Tineke Roos gewoonroos@casema.nl
www.gewoonroos.nl
06-10291863
Amsterdam Loes Geurts loesgeurts@upcmail.nl 0638300680
Amsterdam Irma de Jong praktijk@irmadejong.nl
www.irmadejong.nl/praktijk
06-53819318
Amsterdam Loes Geurts loesgeurts@chello.nl 06-38300680
Apeldoorn Claudia van Dam claudia@vandam.nl
www.bodyattention.nl
Asperen Daniëlle Bassa-Ellens info@daniellebassa.nl
www.daniellebassa.nl
06-30507184
Barendrecht Ellen Platen www.stromen.eu
info@stromen.eu
06-5073726
Bilthoven Alice Gies van Zanten jtjgies@wanadoo.nl 030-2200107
Breda Jose van Loon – Praktijk De Klaproos www.klaproos-reincarnatie.nl
info@klaproos-reincarnatie.nl
06-52072090
Breda Han Plaatsman www.eghulp.nl
han@eghulp.nl
076-5222791
Breda Jan Verbrugge info@tzoejan.nl

www.tzoejan.nl

06-20394462
Breda Marie-Therese de Lange www.rilievo.nl
info@rilievo.nl
076-5220004
06-30190145
Breda Saskia van der Lee www.oktaeder.nl
oktaeder62@gmail.com
06 11428376
Breda Mariette v Aert
Natuurgeneeskundige Praktijk
info@praktijkmariette.nl 06-14141319
Breda – sinds 2011
werkzaam in Ghana
Marijke Mol Marijke2102@gmail.com 06-43041506
Den Bosch Mirjam Smits volgt 06-52619461
Den Bosch Godelief Swank swank@live.nl 06-24244543
Den Bosch Angela van Oost “Aquest” www.aguest.nl
info@aguest.nl
073-4349590 of
073-6400525
Den Bosch Renee Andeweg renee@reneeandeweg.nl 06-42209408
Den Bosch Brigit Maas maas.brigit@gmail.com

www.praktijkbe-it.nl

06-44209740 of
073-8220048
Den Bosch Saar van Leusden saar@saardesign.nl 06-27405747
Den Haag Ria Sterken riasterken@ziggo.nl 06-15624009
Diepenveen Gonneke Hudig-Raaijmakers gonnekeraaijmakers@gmail.com
0570-593700
06-53668281
Dongen Jolanda & Jan van Seters anshin@planet.nl 0162-319210
Dongen José Rooijmans joserooijmans@ziggo.nl 0162-314626 of
06-53340467
Doorwerth Melanie Weidner mbweidner@gmail.com 06-40720655
Driebergen Ineke Lakke ineke.leo.lakke@wanadoo.nl 034-3531229
Drunen Ankie van Agtmaal gjmv8x@planet.nl 06-40992995 of
0416-373419
Drunen Ingrid Rossen www.beliefcoaching.nl
info@beliefcoaching.nl
0416-337159
Drunen Marjan Vonk marjan@familievonk.nl 0416-376234
Drunen Mariëlle van Engelen – de Vaan www.marenva.nl
marenva@home.nl
06-48224876
Ede Jolanda Piek piekjolanda@gmail.com
www.emerald-ede.nl
06-51031027
Eindhoven Marianne vd Berg info@mibellacasa.nl 06-30502042
Eindhoven Robert Cornelisse info@robertcornelisse.nl
www.robertcornelisse.nl
06-24097941
Etten Leur Anita Spiegels-vd Ven a.spiegels@hetnet.nl 076-5034917
Gouda Frances Aarts www.astroadvies.nl
info@astroadvies.nl 
06-47151679
Goirle Marga van Leur margavanleur@kpnplanet.nl 06-15283032
013-5340719
Gorredijk Winny in ‘t Veen koraishelee@home.nl 0513-462199
Haaksbergen Lucy Jansen-Witteveen www.praktijkde-zon.nl
lucywitteveen@gmail.com
053-4339329
Harlingen Mien Sietsema mien@sietsema.org 0517-416920
Heerewaarden Cobi Kooiman van Kuilenburg olielamp@wxs.nl 0487-5733007
Hellevoetsluis Marianne Lens mariannelens@gmail.com 06-18480675
Helvoirt Erik Werger erikwerger@gmail.com
www.reiki-senang.nl
06-22777933
Heteren Marieke Moller mgemoller@gmail.com 06-46616037
Heusden Kempke Admiraal – Nilmade www.nilmade.nl
info@nilmade.nl
06-40770414
Heusden Tiny Admiraal tiny@familieadmiraal.nl 0416-662060
Hoogwoud (NH) Liesbeth Appel www.appelquantumtouch.nl
liesbethappel@hotmail.com
0226-352155
Houten Gré Vredendaal-van Dijk grevrvd@casema.nl 030-6372808
Houten Sorkunde Echezarreta Romo sorkunde@planet.nl 030-6353976
Houten Yvonne van Stigt info@lifestylemetamorfose.nl 030-6343578
Huizen Ad van Susteren a.susteren@alice.nl 035-7505377
Joure Anneke Kruis www.astro-inzicht.nl
info@astro-inzicht.nl
0513-416166
Kaatsheuvel Sandra Mooij info@vraaghet.info 0416-543327
Kaatsheuvel Petra Mol www.petramol.com
petramol@hotmail.nl
06-29328082
Katwijk Charlotte v Kooij cvkooij@hotmail.com 06-51279201
Kessel Monique Zegveld moniquezegveld@gmail.com 077-4622826
Klundert Cora Immers corim@hetnet.nl 0168-405397
na 16:00
Lekkerkerk Agnes van der Graaf www.innerlijkegroei.com
agnes.innerlijkegroei@upcmail.nl
0180-662482 of
06-40228897
Loon op Zand Els Schouten www.elsschouten.nl
whatels@hotmail.nl
06-22243997
Made Willy Bijleveld www.deverbinding.nl
wilskracht@live.nl
Makkum Jolanda Huizinga www.sterenkracht.nl
jolandahuizinga@live.nl
0515-232891
Miero Ellen Westra ellenwestra@upcmail.nl 06-51224376
Nootdorp Susan Acetelli susanacetelli@gmail.com 015-3100111
06-43049805
Loon op Zand Natasja Tijsma www.reikiloonopzand.nl
natasjatijsma@home.nl
0416-362508
Oisterwijk Angela Smarius Oerlemans volgt 06-16170045
Oosterhout Loes Huynen marialouise@casema.nl 0162-499673 of
06-47554975
Opeinde (Drachten) Esther Witsiers info@noordpunt.com
www.noordpunt.com
06-51588570
Ouderkerk a/d Amstel Suzan Boomars www.paktijk-isa.nl
welkom@praktijk-isa.nl
06-13208738
Rosmalen Anita van Hirtum anitavanhirtum@icloud.com 06-16602297
Rosmalen Petra Smulders petrasmulders@live.nl
06-44051399
Rotterdam Nancy Schrijven nancyschrijven@hotmail.com 010-2651740
Slijk-Ewijk Patty Reijneveld www.balansinjeleven.nu
reijneveld12@hotmail.com
06-48597597
Sprang Capelle Debbie Bergmann www.tiantang.nl
info@tiantang.nl
0416-283464 of 06-30570135
St Michielsgestel Karin Laeijndecker karinlaeijendecker@hotmail.com 06-24701063
Tilburg Monique Leijten info@fijngevoeligbrein.nl
www.fijngevoeligbrein.nl
06-11070802
Tilburg Audrian Couwenberg audrian.couwenberg@home.nl
013-5702691
Tilburg Ellen de Goeij-van Kasteren ellen_kast@hotmail.com
013-5900033
Tilburg Connie Nagtzaam-Mahieu www.connienagtzaam.nl
c.nagtzaam@hetnet.nl
013-5341192
Tilburg Anneke van Spaandonk a.spaandonk@tele2.nl 06-23109158
Uden Martine Vonk (astrologe) www.martine-vonk.nl
martinevonk@kpnmail.nl
0413-254294
Uden Rieke Vogels (astrologe) rieke_vogels@yahoo.nl 0413-288039
Udenhout Ilse van Strijdhoven volgt 06-43855766
Utrecht Karin Bosveld www.themindfulcoach.nl
karin.bosveld@wanadoo.nl
030-2713491
Utrecht Sylvia Krijnen www.sylviakrijnen.nl
info@sylviakrijnen.nl
030-2444136
Valkenswaard en Neerpelt (België) Carolijn ten Cate
(ook dierenpraktijk)
www.praktijknadir.be
ctencate@hetnet.nl
06-11162705
Veghel Carien Meijer astrocarien@home.nl 0413-362838
Vlaardingen Marianne I Janson-Coenradie m.i.janson@hetnet.nl 010-4349590 of
06-51181790
Vleuten Tallina de Boer tallina@inspiractief.nl 06-53542435
Vlijmen Renée Andeweg randeweg@macfree.nl 06-42209408
Vught Amke Keij amke@geotrade.nl 073-6579611 of
06-28348039
Waalwijk Miguel Almeida Miguel.almeida@home.nl 06-42313354
Waalwijk Inge van Boxtel boxtel-koelema@kpnplanet.nl
Waalwijk Rietje Aussems mapaussems@home.nl 0416-331363 of
06-10197503
Waalwijk Frederique Bloemendaal morganflowers@ziggo.nl
0416-650404
Waalwijk Margret van der Kolk www.topbalans.nl
info@topbalans.nl
06-44836255
Waalwijk Hilde van Engelen www.hildevanengelen.nl
info@hildevanengelen.nl
06-28885472
Waalwijk Johan Timmermans johan.timmermans@home.nl 06-53442392
Waalwijk Milinda Pullens milinda-pullens@home.nl 0416-564064 of
06-42470046
Waalwijk Marga Huis in ’t Veld www.binnensteboven.net
marga@binnensteboven.net
06-15575193
Waalwijk Jolanda van Dijk-Couwenberg jolanda.vandijk@home.nl 0416-332544
Waalwijk Eleonora Klerx eleeke84@hotmail.com 06-23893146
Waalwijk Joyce Elshout jwfelshout@gmail.com 06-41296769
Waalwijk Lia Spaans spaanslia@gmail.com 06-20018144
Waalwijk Eefje de Wind “We dop” wedop@outlook.com
www.we-dop.nl
06-43037704
Wijchen (2017 verhuizing naar Opeinde-Drachten) Esther Witsiers
Praktijk voor Mesologie
ewitsiers@mesologiemaaswaal.nl 06-51588570
IJsselstein Jacqueline Schenk-v.Wijngaarden
jvwijngaarden@growingcolors.nl
030-6872589 of
06-51998123
Zaltbommel Janne Laeven jannelaeven@hotmail.com 0653158364
Zeist Anja Staal www.anja-voetreflex.nl
info@anja-voetreflex.nl
06-21925110
Zeist Corien Gerritsen coriengerritsen@casema.nl 030-6920523
Zeist Dorothy Gresnigt chrisgresnigt@ziggo.nl 06-16766894
Zwolle Anna Maria Boekema amboekema@telfort.nl 06-17009015

België

Geel Volkaerts Jef jozef.volckaerts@telenet.be +32-498 110128
Temse Monique Beck monique.beck@telenet.be +32-474 836129
Zaventem Chris Hanssens www.crian.be
info@crian.be